Himalájské Solné Deo Mýdlo - Srdce

Přírodní deodorant

Dostupnost Skladem
Kód: 53
117 Kč
Himalájské Solné Deo Mýdlo - Srdce

Himalájské Solné Deo Mýdlo - Srdce je přírodní deodorant vyřezaný z přírodních kusů krystalů Himalájské Soli. Mýdlo obsahuje více než 84 druhů minerálů a stopových prvků jako je vápník, měď, draslík a železo. Pro pokožku je krystalická sůl příjemná a vitalizující, protože obsažené minerály se přes pokožku snadno vstřebávají.

Díky přirozenému dezinfekčnímu účinku působí na pokožku blahodárně a je vhodné pro každodenní použití. Udržuje přirozené pH pokožky a působí protizánětlivě, čímž léčí akné.

V solném roztoku nemohou přežít žádné bakterie a proto je Solné Deo Mýdlo osvědčeným deodorantem. Trocha soli z deo-krystalu v podpaží odstraní nepříjemný pach potu. Také odstraňuje nepříjemný pach nohou. Na místech tvrdé pokožky na chodidlech působí potírání krystalem velmi příznivě. Hrubší struktura povrchu Deo Mýdla odstraňuje ztvrdlou kůži, zpevňuje zůstávající kůži na nohou a zároveň solnými vlastnostmi kůži regeneruje.

Použití : navlhčete si ruce a třete v nich Deo Mýdlo tak, jako klasické mýdlo. Sůl se ve vlažné vodě snadno rozpustí. Potom rozetřete rozpouštěnou sůl rukou po těle. Nenanášejte na otevřené rány. Deo Mýdlo uchovávejte na suchém místě, protože se ve vodě rozpustí.

Původ : Pakistan

Váha : 0,22 kg

Rozměry : 3,5x7,5x7,5 cm

Materiály/Složení : Himalayan Salt

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní mýdla
Hmotnost: 0.22 kg