Sojová Vonná Svíčka - Svěží Bavlna

Dostupnost Skladem
Kód: 104
108 Kč
Sojová Vonná Svíčka - Svěží Bavlna

Tyto Sojové svíčky jsou dodány ve skleněných nádobách pro více použití, s korkovým víčkem a přírodní hnědou papírovou etiketou upevněnou s jutovým provázkem. 

Výhoda sojového vosku spočívá v tom, že výborně udržuje vůni a uvolňuje vůni rovnoměrně v průběhu hoření. Sojové svíčky hoří čistěji, chladněji, udržují si delší dobu hoření, než parafínové svíčky a také nechávají minimální zbytky vosku. Garantovaná minimální úroveň vůně je 3%.

Doba hoření této sójové svíčky je přibližně 20 hodin. Pro docílení dlouhé doby hoření svíčky je důležité nechat svíčku poprvé hořet přibližně 2 hodiny, aby si vaše svíčka vytvořila počáteční paměť hoření. Svíčka začne naplno vonět a vosk se optimálně roztaví. Vždy udržujte knot uprostřed.

Chcete - li zabránit tomu, aby sojová svíčka produkovala černé saze, zkraťte knot na 1/4 před zapálením svíčky. Svíčku vždy zapalujte na stabilním a teplo odolném povrchu. Chraňte před průvanem. Nezapalujte svíčku pokud na dně zůstalo méně než 1 cm. Když svíčka hoří, nedotýkejte se ji ani s ní nemanipulujte dokud je vosk horký. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Materiály/Složení : Soy Wax, Fragrance, Glass, Cork

Doplňkové parametry

Kategorie: Sojová Vonná Svíčka
Hmotnost: 0.19 kg